Oyun

Cyberpunk 2077, Steam’de İlk Kez “Son Derece Olumlu”ya Döndü

En başlarda çok büyük eleştiriler alan ancak daha sonra gelen güncellemelerle iyileşen Cyberpunk 2077, Steam’de bir ilke imza attı. Oyun, piyasaya sürüldüğünden bu yana ilk kez platformda “son derece olumlu” olarak değerlendiriliyor.

CD Projekt RED imzalı Cyberpunk 2077, uzun süren bir bekleyişin ardından 2020 yılında resmen piyasaya sürülmüştü. Ancak oyun, çok satmasına rağmen başlarda çok başarılı olamamış ve çok büyük eleştiriler almıştı. Hatalar, performans sorunları, belli platformlarda oynanamaması ve daha birçok sorun, oyunun tamamlanmadığını ve erken piyasaya sürüldüğünü gözler önüne sermişti. Durum böyle olunca oyunculardan gelen yorumlar çoğunlukla negatifti.

Ancak CD Projekt RED Cyberpunk 2077’den vazgeçmedi. Şu geçen 4 yıla yakın sürede sürekli olarak oyuna güncellemeler geldi. Yapım, en sonunda istenilen seviyeye ulaşmayı başardı ve oyuncuların gönlünü kazandı. Artık oyunu oynayan neredeyse herkes, en başlardan çok farklı olduğunu ve gerçekten iyi olduğunu söylüyor. Steam’de son zamanlarda gelen incelemeler de bunun bir başka göstergesi.

Cyberpunk 2077’in Steam değerlendirmeleri, neredeyse dört yıl sonra ilk kez “son derece olumlu” oldu

Son zamanlarda gelen olumlu yorumlar, oyunun Steam değerlendirmelerinin “çok olumlu”dan “son derece olumlu”ya dönmesini sağladı. Yani son 30 günde yorum bırakan kullanıcıların %95’i pozitif değerlendirmelerde bulundu. Bu da oyunun tarihinde bir ilk olarak kayıtlara geçti. Verilere baktığımızda oyunun son 30 günde 7 binden fazla değerlendirme aldığını görüyoruz. Genel incelemelerde ise “çok olumlu” durumda.


Source link

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu