Oyun

Fortnite’ın V-Papel Fiyatlarına Zam Geldi
Epic Games, Fortnite’ın oyun içi eşya fiyatlarına zam yaptığını deklare etti. Hususi paketler ile V-Papel tutarları, an itibarıyla zamlanmış durumda. Peki güncel fiyatlar iyi mi?

Epic Games’in 2017 senesinde piyasaya sürdüğü hayatta kalma oyunu Fortnite ile ilgili mühim bir gelişme yaşandı. Şirket, oyunun mahalli para birimi olan V-Papel ile Türk Lirası içinde yeni bir fiyatlandırma tarifesi uygulamaya başladı. Şu demek oluyor ki Fortnite’ın oyun içi ürünlerine zam geldi. Fortnite’te alım satım icra eden tüm oyuncular, bu zamdan etkilenecekler.

Epic Games tarafınca meydana getirilen açıklamada, yeni fiyatlandırma tarifesinin an itibarıyla geçerli olmaya başladığı açıklandı. Ayrıca; Fortnite için oluşturulan yeni tarifenin tüm platformlar için bulunduğunu açıklayalım. 

Fortnite’ın V-Papel güncel tutarları şu şekilde oldu:

PaketFiyatı
Kod Adı: Meteor95 TL
Misyonsuz Kurye390 TL
Armağan Harp Bileti179 TL
1.000 V-Papel190 TL
2.800 V-Papel485 TL
5.000 V-Papel780 TL
13.500 V-Papel1.898 TL

İLGİLİ HABER

Fall Guys, Fortnite’a Geliyor: Kendi Parkurlarınızı Oluşturabileceksiniz!

Ayrıca; Fortnite’ın aylık güncellenen abonelik paketi olan Fortnite Tayfası için bir fiyat güncellemesi yapılmadığını açıklayalım. Paket, geçmişte olduğu benzer biçimde şimdi de 79 TL karşılığında satın alınabilecek.

Kaynak :
https://www.fortnite.com/news/upcoming-fortnite-pricing-alignment-in-czech-republic-denmark-eurozone-countries-united-states-and-more-in-october-2023
Source link

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu